Pentax Tanıtım Seti | inplato

İnplato’da bir etkinlik daha bitti | Pentax

İnplato’da yine bir tanıtım seti vardı..

2015 TIPA ödüllü Pentax 645Z’yi meslektaşlarımıza tanıttık. Fuarda inceleme fırsatı bulamayanlar hem incelediler, hem de kullandılar. Sette kullandığımız PROFOTO flaşlar Zoom İthalat, NEC SpectraWiev referans monitörler, EPSON fineart printer ve GraphicLite prova masası Wit | Dünya Bilişim, İki canavar iş istasyonu HP ve Dell, ProjeDestek tarafından sağlandı.

Stilistimiz Arzu Pınarbaşı, bu set için özel dokuz giysi tasarladı.. Modelimiz Patricia, Ice Model Mgmt‘den geldi. Ankara’dan set için gelen Beliz’imiz ilk modellik deneyimini yaşadı..

Meslektaşlarımız, kurulan istasyonda çektikleri fotoğrafları anında görüp işledi, baskılarını aldı ve prova masasında da kontrolünü yaptılar..

Destekçilerimiz sınıflarının en iyileri olan ekipmanları sağlayarak, platoda benzersiz bu istasyonun oluşmasını sağladılar. 

Wit | Dünya Bilişim ekibi tam kadro bizimleydi, Sercan Dumbar istasyonun tıkır tıkır çalışmasını sağladı. ProjeDestek’in kurucusu, dostum Hakan Almaç ve Yasin Yıldız, Profoto ekibinden Fethi Ataman, Alengirhane’den Ali Karatuna, DigionePlus’tan Ali İhsan Haykır, gün boyu sette bizimle oldular. Setin video kayıtlarını sevgili yönetmenimiz Soydaner Gündoğdu bizzat kendisi yaptı. Her zaman olduğu gibi saç ve makyaj ekibimiz Sevgili Songül Erkuş tarafından organize edildi..

Günün sonunda iki yakışıklı da yoldan çıkıp kamera karşısına geçti.. Mersin’li meslektaşım İbrahim Gök bana poz verirken, Soydaner’de yardımcım Özkan’a poz vermiş :=) Günün sonunda yorgun ama keyifli bir şekilde tezgahı kapattık. 

Etkinliğe katılan misafirlerimize, destekçilerimize ve set yardımcılarımıza sonsuz teşekkürler..

Setten Fotoğraflar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + 20 =

Bu site, size daha iyi bir gezinti deneyimi sunmak için çerezler kullanır. Bu web sitesine girmekle, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.