Sergi baskıları ve sanatsal reprodüksüyonlar için gerçek sanatçıların tercihi, “giclee fineart baskı” atölyemiz hizmetinizde..

finear sanatsal baskı hizmetleri | inplato

Müze kalitesinde baskılar artık ulaşılabilir fiyatlarla…

Giclee Baskı nedir?

Müze ve galeri standartlarında, yüksek renk doğruluğu ve eşine rastlanmaz çözünürlüğüyle gerçek renklerde görüntüler sunar. Dünya çapındaki müze ve galeri standardında üretim yapan stüdyoların tercihi olan bu yöntem; kağıt yüzeyine milyonlarca mürekkep damlasının püskürtülmesi prensibiyle çalışır. Mükemmel detay zenginliği ve yumuşak renk geçişleriyle diğer baskı yöntemlerinden daha gerçekçi baskılar ve röprodüksüyonlar elde edilmesini sağlar. Fotoğraf ve röprodüksüyonlarınız, hakettiği titizlikle baskıya dönüşür. 

Renk Yönetimi ve Kalibrasyon

Mekan aydınlatması da dahil tüm değişkenlerin kontrol altında olduğu atölyemizde kullandığımız renk yönetimi ve kalibrasyon sistemimiz, monitörde gördüğünüz görüntü ile baskı sonucu arasındaki farkı minimize ederek kusursuz baskılara ulaşmamızı sağlar.

≡ Hizmet, Servis ve Kullandığımız Materyaller
Fineart Kağıt ÇeşitleriYüksek Çözünürlüklü Röprodüksüyon Baskı makinemiz 110 cm. Canon ipf 8400, Lucia EX su bazlı pigmentlerle 100-300 yıl ömürlü asitsiz Hahnemühle kağıtlar kullanıyoruz. Dokulu, dokusuz pamuk kağıtlar, pamuk kanvaslar ve PE tabanlı kağıtları sürekli stoğumuzda tutuyoruz. 
Sergileme ve salon presentasyonları için 3A kompozit materyallerini kullanıyoruz. Aluminyum destekli asitsiz fotoblok, asitsiz laminasyon asitsiz akrilik ve mineral cam aluminyum, asitsiz kompositler ve hibrit destekleme malzemeleri seçeneklerimiz arasında. Fotoalbüm, fotokitap ve presentasyon dosyalama seçeneklerimiz, tual kasnaklama, zengin ithal ve yerli çerçeve çeşitleri ile tüm ihtiyaçlarınız için çözüm önerimiz var.
Ayrıca profesyonel donanımlı stüdyomuzda ressam, illüstratör ve çok disiplinli sanatçılar için yüksek çözünürlüklü görüntüleme ve röprodüksüyon hizmetlerimizi de aynı hassasiyetlerle sağlıyoruz.
≡ Hahnemühle Kağıtlar
Fineart Baskıinplato