Gayrimenkul Fotoğrafçılığı 2. Seviye

≡ TİCARİ GAYRİMENKUL ve LÜKS KONUT FOTOĞRAFÇILIĞI

Ticari gayrimenkul ve lüks konut pazarında çalışan danışmanlar için..

2. Seviye Gayrimenkul Fotoğrafçılığı Kursu, gayrimenkul fotoğrafçılığının temellerini benimsemiş veya ticari gayrimenkuller ve lüks konutlar pazarında uzmanlaşmış danışmanlarının, konuları üzerinde uygulamalı çalışmalarını sağlayarak; ticari mülklerin fotoğraflanmasında yetkinlik kazanmalarını hedefleyen, kişiselleştirilmiş ve bire bir yapılan tek kişilik eğitimdir.

Temsil ettiğiniz gayrimenkullerin pazarlanması için artık internet siteleri ve dijital ilanlar kullanılıyor. İnternet ve dijital imkanlar emlak ve gayrimenkul pazarlamasında çığır açtı. Bununla birlikte dijital platformlar, birçok şeyi kolaylaştırırken seçicilik ve kaliteli içerik konusunda çaba gösterilmez ise hiç bir işe yaramıyor. Gayrimenkul kiralama ve satış ilanları yayınlayan web sitelerinde ve pazar yerlerinde, ilanın görülmesini sağlamak için standart listeleme yetmiyor. İlanı öne çıkarmak ve görünür olmasını sağlamak için yüksek ilan ve reklam bedelleri ödemek gerekiyor.

sahibinden.com, hurriyetemlak.com, milliyetemlak.com gibi gayrimenkul satışı ve kiralanması için aracılık yapan siteler; airbnbgibi turistik amaçlı ev kiralamasına aracılık yapan siteler, mülkü doğru ifade eden iyi fotoğraflar kullanılmasının listeleme sırasında ilanın şansını artırdığı konusunda üyelerini uyarıyor.

≡ Yer, Süre ve Gereklilikler
Eğitim süresi bir gündür. | 9:00- 16:00 arası yapılacaktır.
Temel Gayrimenkul Fotoğrafı bilgisi.
Makine, objektif, yedek pil, hafıza kartı. Temsil ettiğiniz mülk.
 
≡ Eğitim İçeriği ve Program

Fotografik Yaklaşım  | Amaca uygun donanim bilgisi | Mekan ve konuyu kavrama | Önem ve öncelik saptama | Çevresel Etkenler | Değerlendirme | Dış çekim teknikleri | İç çekim teknikleri

≡ Bilgi ve Kayıt
► Kurs katılım ücreti 1490 TL+KDV 
 Kurs bitiminde her katılımcıya sertifika verilecektir.
► Grup eğitimleri için bilgi isteyiniz.
 
≡ Dökümantasyon, kitap ve Eğitmen
 
Mustafa Turgut
Fotoğrafçı, Eğitmen, Yazar 
Hakkında
 
 
Yapı, Mimari ve Gayrimenkul Fotoğrafçılığı
 
Pratik Gayrimenkul Fotoğrafçılığı,  Mustafa Turgut
144 sayfa, İnplato Kütüphanesi
Gayrimenkul Fotoğrafçılığı 2. Seviyeinplato
01