düğün fotoğrafçılığı kursu

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Tek kişilik Masterclass Düğün Fotoğrafçılığı Kursu, kendi yöntemlerinizi ve yaratıcılığınızı geliştirmeniz; işin hem sanatsal hem de ticari püflerini benimseyebilmeniz için tasarlanmış eğitimdir.

Düğün Fotoğrafçılığı Kursunda; iş ve işletme pazarlaması konusunda yöntemler; (müşteriyle ilk temas, doğru sunuş teknikleri, bütçelendirme, sözleşmeler, hukuki süreçler) çekim günü ve çekim sonrası olmak üzere düğün fotoğrafçılığını bir iş olarak yaparken ihtiyacınız olacak bütün önemli detayları seçiminize göre kişiselleştirilebilir ve size özel bir eğitim alabilirsiniz.

Bir iş olarak ele alındığında düğün fotoğrafçılığı temel üç süreci kapsar. Profesyonel bir düğün fotoğrafçısının bütün bu süreçlere hakim olma gerekliliği vardır. Eğitimlerimizi bu nedenle bu üç temel süreç ekseninde hazırladık.

  • Müşteri İlişkileri Süreci (iş bulma ve iş alma | müşteriyle ilk temas, doğru sunuş teknikleri, bütçelendirme, sözleşmeler, hukuki süreçler, tahsilat)
  • Çekim Günü Süreci (iş yapma  | çekim planlaması, organizasyonu yönetme, işbölümü, çekim, ışıklandırma)
  • Çekim Sonrası Süreci (iş bitirme | iş akışı, fotoğrafların tasnifi, işlenmesi, değerlendirilmesi, müşteri seçimi, albüm yapımı ve teslimat)

Süreçlerin her birisi bir gün (6 saat) sürer. Üç süreç birlikte alınırsa 2 tam gün (16 saat) ayrılmalıdır. Tamamını tek bir seferde veya süreçlerin her birini farklı zamanlarda alabilirsiniz. Kurs içeriğini ve kapsamını ister size özel, isterseniz de ekibinize özel hazırlayabiliriz (*). İstemeniz halinde gerçek bir düğünde ekibinizi koordine edip, sizinle birlikte çalışabiliriz. (**)  

Sloganımız; “nerede ve nasıl istiyorsanız”

≡ ATÖLYE KAYIT KOŞULLARI
► 1 Süreç eğitimi 990 TL / Kişi  
► 3 Süreç birlikte alınırsa 2.490 TL / Kişi  
► Kredi kartlarınıza peşin fiyatına 3 taksit
► Kurs bitiminde sertifika verilecektir
 
» Model, kuaför ve makyöz atölye fiyatına dahil değildir. Kendi modelinizle çalışabilirsiniz. İstek halinde model, makyöz ve kuaför ücreti bütçeye eklenecektir.
» İstanbul dışı atölyelerde, konaklama, ulaşım vs. giderler kursiyer tarafından karşılanır.
 

(*) Ekip kursları indirimi için lütfen arayınız.
(**) Gerçek düğün çalışması için lütfen arayınız.

 

 EĞİTİMİ ONLINE SATIN ALIN  

Düğün Fotoğrafçılığı Kursuinplato
03