düğün fotoğrafçılığı kursu

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi

Tek kişilik Masterclass Düğün Fotoğrafçılığı Kursu, kendi yöntemlerinizi ve yaratıcılığınızı geliştirmeniz; işin hem sanatsal hem de ticari püflerini benimseyebilmeniz için tasarlanmış eğitimdir.

Düğün Fotoğrafçılığı Kursunda; iş ve işletme pazarlaması konusunda yöntemler; (müşteriyle ilk temas, doğru sunuş teknikleri, bütçelendirme, sözleşmeler, hukuki süreçler) çekim günü ve çekim sonrası olmak üzere düğün fotoğrafçılığını bir iş olarak yaparken ihtiyacınız olacak bütün önemli detayları seçiminize göre kişiselleştirilebilir ve size özel bir eğitim alabilirsiniz.

Bir iş olarak ele alındığında düğün fotoğrafçılığı temel üç süreci kapsar. Profesyonel bir düğün fotoğrafçısının bütün bu süreçlere hakim olma gerekliliği vardır. Eğitimlerimizi bu nedenle bu üç temel süreç ekseninde hazırladık.

  • Müşteri İlişkileri Süreci (iş bulma ve iş alma | müşteriyle ilk temas, doğru sunuş teknikleri, bütçelendirme, sözleşmeler, hukuki süreçler, tahsilat)
  • Çekim Günü Süreci (iş yapma  | çekim planlaması, organizasyonu yönetme, işbölümü, çekim, ışıklandırma)
  • Çekim Sonrası Süreci (iş bitirme | iş akışı, fotoğrafların tasnifi, işlenmesi, değerlendirilmesi, müşteri seçimi, albüm yapımı ve teslimat)

Süreçlerin her birisi bir gün (6 saat) sürer. Üç süreç birlikte alınırsa 2 tam gün (16 saat) ayrılmalıdır. Tamamını tek bir seferde veya süreçlerin her birini farklı zamanlarda alabilirsiniz. Kurs içeriğini ve kapsamını ister size özel, isterseniz de ekibinize özel hazırlayabiliriz (*). İstemeniz halinde gerçek bir düğünde ekibinizi koordine edip, sizinle birlikte çalışabiliriz. (**)  

• Atölye planlaması ve fiyat bilgisi için 0505 298 9520 ve 0216 530 1701 no’lu telefonlarımızı arayabilirsiniz.

 

Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimiinplato
03